Як змінити папку завантаження в Microsoft Edge

У новому браузері Microsoft Edge до загального оновлення Windows 1607 не було можливості змінювати папку завантаження через сам браузер. Можна було змінити папку через провідник і реєстр, а зараз же можна і в самому браузері. У сьогоднішній статті розглянемо три варіанти як змінити папку для завантажень в Edge за замовчуванням на будь-яку іншу.

Сам браузер від Майкрософт ще в розробці, і все більше приходить додаткових налаштувань в браузер Edge з оновленнями Windows. Нещодавно з'явилася можливість встановлювати розширення, змінювати папку завантаження і збільшилася захист браузера.

Змінити папку завантаження в Microsoft Edge через сам браузер

Відкриває браузер і заходимо в три точки справа вгорі => вибираємо "Параметри" зі списку в самому низу.

Опускаємося вниз списку і натискаємо на "Переглянути доп.параметри"

Біля "Завантаження" написаний шлях куди зберігаються завантажені файли з інтернету в даний момент, натисніть на "Змінити" щоб вибрати іншу папку для завантаження файлів

У вікні виберіть потрібний диск і папку на ньому, куди б ви хотіли завантажувати всі файли з інтернету через браузер Edge.

Також якщо ви хочете, щоб браузер завжди питав у вас що робити з завантажуваних файлом і куди його зберігати - в тих же доп.параметрах нижче папки завантаження навпроти "Питати мене про те, що робити з кожним завантаженим файлом" поставте перемикач в положення "Вкл . "

Тепер при завантаженні якогось файлу - внизу екрана буде пропонувати варіанти: Зберегти, Зберегти як, Скасування.

Змінити папку завантаження в Edge за допомогою провідника

Другий спосіб поміняти папку завантаження для браузера Microsoft Edge - скористатися провідником:

1.Заходім в "Пуск" => Провідник;

2. Натискаємо на папку "Завантаження" (в лівій панелі) правою клавішею миші і вибираємо "Властивості";

3.Заходім у вкладку "Розташування", в ній ви побачите поточну папку для завантаження і зможете змінити на будь-яку іншу натиснувши на "Перемістити"

Після вибору потрібної папки не забудьте натиснути "Застосувати" і "ОК".

Змінити папку завантаження в Edge шляхом редагування реєстру.

І останній спосіб для тих хто любить гратися з реєстром. Перед редагуванням реєстру рекомендуємо зробити копію реєстру, і створити точку відновлення, щоб відновити систему при потребі.

Відкрийте редактор реєстру: в рядку пошуку ввести  regedit  і виберіть зі знайденого редактор реєстру, або натисніть клавіші  Win + R  і у вікні введіть команду  regedit, і натисніть ОК.

У відкритому редакторі реєстру використовуйте ліву панель, щоб перейти до розділу:

HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Classes \ Local Settings \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ AppContainer \ Storage \ microsoft.microsoftedge_8wekyb3d8bbwe \ MicrosoftEdge \ Main

Вибравши Main на лівій панелі з правого боку (тобто на правій панелі) в порожньому місці натисніть правою клавішею миші => "Створити" => Строковий параметр

Назвіть новий параметр Default Download Directory 

Тепер відкрийте новий параметр подвійним клацанням миші і в поле "значення" потрібно написати шлях до нової папці завантаження для браузера Edge. А щоб простіше: відкрийте через провідник папку, яку ви хочете використовувати для завантаження всіх файлів з браузера Edge => натисніть на адресний рядок правою клавішею миші та виберіть "Копіювати" => тепер в рядку "Значення" натисніть правою клавішею миші "Вставити" = > після внесення шляху до нової папки завантаження натисніть "ОК"

Тепер закриваємо редактор реєстру, і якщо браузер Edge був відкритий - закриваємо його і відкриваємо заново, зайшовши в завантаження ви побачите, що папка для завантажень була змінена на ту, яку ви вписали в поле "Значення".

Замінити папку завантаження в Microsoft Edge стало простіше і тепер є кілька способів зробити це. На сьогодні все, якщо є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂