Як створити точку відновлення системи в Windows 10

У даній статті ми розглянемо як вручну і в будь-який час створювати точку відновлення системи в Windows 10.

Windows автоматично створює точки відновлення перед значними системними подіями, такими як установка нових оновлень і додатків. Ви можете самі створювати точку для відновлення системи в будь-який момент.

Створити вручну точку відновлення системи в параметрах системи

1. У рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається кнопками Win + R) введіть  SystemPropertiesProtection  і натисніть Enter.

2. Щоб створювати точки відновлення системи, потрібно щоб для диска були включені "Параметри захисту". Якщо навпаки дисків коштує відключено, то для початку потрібно вибрати диск і натиснути "Налаштувати".

3. Поставте прапорець у полі "Увімкнути захист системи" і виберіть за допомогою повзунка скільки можна використовувати місця на диску для контрольних точок відновлення системи. Натисніть на "ОК".

4.  Тепер натисніть "Створити".

5. Придумайте і напишіть ім'я для створюваної точки відновлення (до написаного вами імені автоматично додасться дата і час створення точки), натисніть на "Створити".

6. Розпочнеться створення точки відновлення системи, почекайте пару хвилин.

7. При успішному створенні точки відновлення ви побачите напис "Точка відновлення створена успішно", потім "Вийти".

Створити точку для відновлення системи використовуючи PowerShell

1. Відкрийте PowerShell від імені адміністратора.

2.  Для створення точки відновлення використовуйте команду  Checkpoint-Computer -Description "Назва точки" -RestorePointType "Тип"  (тип може бути: APPLICATION_INSTALL, APPLICATION_UNINSTALL, DEVICE_DRIVER_INSTALL, MODIFY_SETTINGS). Наприклад, Checkpoint-Computer -Description "Установка програми" -RestorePointType "APPLICATION_INSTALL"

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Удачі Вам 🙂