Як відключити можливість включати історію файлів в Windows 10

Ви можете використовувати "Історію файлів" для автоматичного резервного копіювання ваших файлів за розкладом в місце, яке ви вибрали для збереження. Якщо оригінали втрачені, пошкоджені або видалені, ви можете відновити їх. Ви також можете переглядати і відновлювати різні версії ваших файлів.

Якщо диск, обраний в якості сховища резервних копій, стає недоступним, історія файлів продовжить свою роботу, зберігши копії в кеш-пам'яті на локальному диску. Як тільки сховище резервних копій знову стає доступним, кешований вміст переноситься в це сховище і видаляється з локального диска.

Сьогодні ми розглянемо як відключити можливість включати історію файлів для всіх користувачів в Windows 10

Відключити можливість включати історію файлів в групових політиках

Даний спосіб працює в Windows Pro, Enterprise або Education, якщо у вас домашня версія - переходьте до наступного способу.

1.  Відкрийте групові політики: в рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть  gpedit.msc  і натисніть клавішу Enter.

2. Зайдіть в "Конфігурація користувача" => "Адміністративні шаблони" => "Компоненти Windows" => "Історія файлів" => відкрийте "Відключити історія файлів".

3. Поставте крапку біля "Включено" та натисніть на "ОК".

Відключити можливість включати історію файлів в редакторі реєстру

1.  У рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається кнопками Win + R) введіть  regedit   і натисніть клавішу Enter.

2. Перейдіть по шляху  HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Policies \ Microsoft \ Windows \ FileHistory. Якщо в розділі Windows немає розділу FileHistory, натисніть на розділ Windows правою кнопкою миші, виберіть "Створити" => "Розділ" => назвіть новий розділ FileHistory.

3. Натисніть на розділ  FileHistory правою кнопкою миші, виберіть "Створити" => "Параметр DWORD (32 біти)" => назвіть новий параметр  Disabled

4. Відкрийте параметр  Disabled , в поле "Значення" введіть  1 і натисніть на "ОК". Закрийте редактор реєстру.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Удачі Вам 🙂