Як відстежити Ваш Windows 10 ПК або планшет, якщо ви його втратите

Перше велике оновлення Windows 10 вийшло в листопаді 2015 року, крім безлічі змін в ньому додали функцію відстеження вашого пристрою. Тепер можна включити цю функцію, і знайти ваш пристрій за допомогою супутника.

Раніше для пошуку пристрою потрібно було встановлювати додаткове програмне забезпечення, зараз ви можете використовувати стандартну функцію, просто потрібно її включити.

обмеження

Ця функція не дозволяє вам віддалено стерти дані з комп'ютера, або заблокувати його. Ви також не можете скористатися веб камерою для фотографування людини використовує пристрій в даний момент. Ця функція тільки покаже адреса знаходження вашого пристрою. Можливо в майбутньому Майкрософт доопрацює і додасть можливість вибрати, але поки ніяких коментарів про цю функцію немає.

Також величезне обмеження - пристрій можна знайти, якщо воно десь підключено до мережі інтернет, ви зможете побачити останнє місце підключення пристрою до мережі. Якщо операційна система вже переінстальовано, то можна попрощатися з пристроєм 🙁

Включити "Пошук пристрої" в Windows 10

Щоб активувати цю функцію відстеження вашого пристрою - потрібно зайти в меню "Пуск" і вибрати "Параметри".

Перейдіть в "Оновлення і безпеку" => "Пошук пристрої". Щоб відстежити пристрій в майбутньому - ви повинні входити в комп'ютер під обліковим записом Майкрософт.

Натисніть на кнопку "Змінити" і в вікні "Регулярно зберігати дані про розташування пристрою", увімкніть з'єднання. Після чого автоматично буде відбуватися відправка місцеположення вашого пристрою на сервера Майкрософт.

Змініть ім'я для вашого ПК

У списку пошуку пристроїв ви будете бачити ім'я вашого пристрою, і якщо у вас воно не одне - то радимо для кожного пристрою вибрати прийнятне ім'я.

Зайдіть в Пуск => Параметри => Система => Про систему => з правого боку виберіть "Перейменувати цей ПК" => введіть прийнятне ім'я і натискаєте "Далі"

Відстежити втрачене пристрій

Перейдіть на сайт Майкрософт => введіть логін і пароль свого облікового запису => ви побачите список пристроїв прив'язаних до вашого профілю Майкрософт. Знайдіть у списку пристрій, який ви хочете відстежити і праворуч від нього побачите дату, час, місто в якому його бачили востаннє.

Тепер натисніть на "Пошук пристрої", і ви зможете побачити його місцезнаходження в даний момент на карті в будь-якому масштабі, що без праці допоможе його знайти. Якщо до нього підключений інтернет в даний момент або стільниковий зв'язок, то дані про його місцезнаходження будуть постійно оновлюватися.

Дану функцію можна також використовувати на телефоні, якщо він використовує Windows 10, і як говорилося вище - на планшеті та комп'ютері.

На сьогодні все, якщо у вас є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂