Як відновити незбережений документ Word

  Як прикро, друкувати пів дня і на питання "зберегти чи ні" - натиснути "ні". Буває світло відключили, або шнур комп'ютера хтось зачепив, і вся робота коту під хвіст ... Але не все так сумно - як малюють нам наші думки. Ще є можливість відновити документ над яким ви довго працювали, хоча і не 100%, що все вийде ...

Для початку розглянемо Office 2010 , тут подбали про такі випадки і доповнили офіс спеціальний пристрій:

Повертаємо документ на прикладі Microsoft Word 2010: Додати

Для початку я відкрию офіс, надрукую якийсь довгий текст в документі, і чисто випадково коли буду його закривати, на питання "Зберегти зміни" - натисну "немає"

Як відновити незбережений документ Word

Тепер, з криками "Що я наробив" - йду його шукати, а раптом вийде відновити :). Для цього відкриваємо Word 2010, заходимо в "Файл" => "Відомості" => "Управління версіями" => "Відновити незбережені документи". В Excel 2010 - Відновити незбережені робочі книги. У Power Point - Відновити незбережені презентації.

Як відновити незбережений документ Word

У новому віконці відкриється папка з авто збереженими документами, вибираємо потрібний нам файл

Як відновити незбережений документ Word

У вікні вибираємо документ і відкриваємо, після відкриття вгорі вам нагадає, що документ не збережений. Переглядаємо, зберігаємо

Як відновити незбережений документ Word

Відкриваючи автоматичне збереження ви можете скористатися відновленням! Раптом авто збереження відкрилося з помилками, тут вам відновлення і стати в нагоді ...

Як відновити незбережений документ Word

Файли автоматичного збереження ви можете знайти вручну зайшовши по дорозі:

Windows 7 / Windows Vista : C: \ Users (користувачі) \ ім'я користувача \ AppData \ Local \ Microsoft \ Office \ UnsavedFiles

або

C: \ Users (користувачі) \ \ AppData \ Roaming \ Microsoft \

Windows XP : C: \ Documents і Settings \ \ Application Data \ Microsoft \

Для тих хто не може знайти AppData -  це прихована папка, як відобразити приховані папки писалося раніше.

Збереження документів відбувається автоматично у всіх версіях і додатках Office. Частота збереження зазвичай за умовчанням становить 10 хвилин, але ви самі можете  змінити час автоматичного збереження документів :

потрібно зайти в "Файл" => "Параметри"

Як відновити незбережений документ Word

заходимо в "Збереження" і виставляємо зручний час автоматичне збереження документів. Я собі поставив 3 хвилини, ви собі ставите за бажанням

Як відновити незбережений документ Word

Office 2007:   настройка автоматичного збереження тут відбувається так само як і в Office 2010 (трохи вище описано).

Якщо ваш документ хоч один раз був збережений, або має назву, то навіть якщо вас викине з документа через пів години - у вас при відкритті старого документа запропонує відновити останню копію. Тобто, якщо робота документа була завершена некоректно, при відкритті документа у вас запитає - відкрити оригінал або авто збереження

Як відновити незбережений документ Word

У Office 2003 теж при відкритті документа пропонує відновити автоматично збережений файл, або відкрити оригінал. Правда тут щоб встановити автоматичний запис потрібно зайти в "Сервіс" => "Параметри" => "Збереження" => поставити галочку "завжди зберігати резервну копію" і поставити час "автосохранение кожні"

Як відновити незбережений документ Word

в Office 2003-2007  якщо не запропонує саме відновити документ, робимо це примусово:

  •  Word 2007: нажмать  Кнопку Microsoft Office =>  Відкрити , виберіть документ Word, натискаємо стрілку вниз на кнопці Відкрити в нижньому правому куті екрану " Відкриття"  => вибираємо " Відкрити і відновити" .
  • Word 2003:   файл  =>  Відкрити , виберіть документ Word, натискаємо стрілку вниз на кнопці Відкрити в нижньому правому куті екрану " Відкриття"  => вибираємо  Відкрити і відновити .

Способів відновлення документів Office 2003-2007 сила-силенна, і все залежить від того: чи стояла галочка на "завжди створювати резервну копію" чи ні. Якщо стояла -то потрібно зайти в пошук і пошукати на диску С: файли з розширенням  * .wbk,  на знайдений файл натиснути правою кнопкою миші і відкрити через Word 2003 чи 2007.

Я сподіваюся даних способів вам вистачить і знайдуться всі ваші документи, а якщо немає - пишіть коментарі, постараюся допомогти.

Як ви вже зрозуміли автоматичне збереження дуже виручає від різних несподіванок, і чим частіше воно буде відбуватися - тим краще для вас, адже ми не завжди готові до якихось збоїв ... Все завжди невчасно, коли муза нас відвідала, то обов'язково яка -то капость відбудеться :). Захистіть себе від несподіванок! Удачі вам!

Читайте також: Як прибрати зайві програми з авто запуску в Windows;

Як налаштувати автоматичне виключення комп'ютера;

Як почистити клавіатуру і підтримувати її в чистоті.